200 продуктових наборів для людей з інвалідністю

200 продуктових наборів для людей з інвалідністю

Сьогодні через ситуацію із поширенням захворювання Covid-19 багато людей опинилися в скрутних життєвих обставинах та потребують підтримки зі сторони благодійників.

Зважаючи на це Соціальне служіння Православної Церкви України (Мережа “Елеос-Україна”) в особі о.Сергія Дмитрієва звернулося за підтримкою до своїх постійних і незмінних партнерів – Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні.

Таким чином Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні передала 200 продуктових наборів на суму близько 100 тисяч гривень для Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

До продуктових наборів ввійшли найнеобхідніші продукти харчування, серед яких: крупи, бакалія, рибні та м’ясні консерви, чай, олія, масло та інше.

Благодійна допомога передана:

  • людям, які перебувають в складаних життєвих обставинах, зокрема через пандемію
  • внутрішньо переміщеним особам
  • жінкам з інвалідністю
  • родинам, в яких виховуються діти з інвалідністю.

Даний продуктовий набір є не просто переліком продуктів! Такого роду підтримка – життєво важливий ресурс, який допоможе на певний час покращити побутову ситуацію тим, хто дуже цього потребує!

Велика подяка Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні за їхню невтомну благодійність, милосердя та небайдужість до тих, хто потребує допомоги!

А також дякуємо семінаристам Київської православної богословської академії за їхню долученість до формування продуктових пакетів.