You are currently viewing Митрополит Епіфаній зустрівся із координатором програми PEPFAR в Україні

Митрополит Епіфаній зустрівся із координатором програми PEPFAR в Україні

В резиденції Предстоятеля Православної Церкви України відбулася зустріч Митрополита Епіфанія із координатором програми PEPFAR в Україні Аароном Бенксом.

До слова, дана програма є Надзвичайною ініціативою Президента Сполучених Штатів Америки з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД. В рамках даної ініціативи PEPFAR співпрацює з Урядом і громадянським суспільством України, з Глобальним фондом боротьби з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією, «100% життя» – Мережа ЛЖВ та UNAIDS , щоб спільно протидіяти поширенню ВІЛ/СНІДу та вплинути на якість надання послуг профілактики, догляду та лікування пацієнтів на всіх рівнях тощо.

У зустрічі також взяв участь Голова Правління Мережі Eleos-Ukraine та заступник голови Синодального Управління соціального служіння Української Православної Церкви – ПЦУ протоієрей Сергій Дмитрієв.

Зустріч стосувалася питань подолання ВІЛ-інфекції, ролі священнослужителів у наданні підтримки для людей, які хворіють на ВІЛ та зниження рівня стигми і дискримінації ЛЖВ серед вірян та духовенства.

Також дана зустріч стала хорошою нагодою аби розповісти координатору програми PEPFAR про спільну роботу Церкви та Мережі “ЕЛЕОС-УКРАЇНА” , яка ведеться в даній тематиці, а саме: – регіональні зустрічі щодо ВІЛ-інфекції та подолання стигми і дискримінації людей з ВІЛ-статусом для священнослужителів із різних конфесій та релігійних організацій- інформаційно-просвітницькі зустрічі щодо ВІЛ-інфекції із військовослужбовцями Дніпропетровщини- видання підручника для вищих духовних навчальних закладів та широкого кола читачів – “ВІЛ:віра, толерантність, надія”- навчальні курси для викладачів духовних семінарій тощо.

ВІЛ – це не вирок. Це хвороба людини, яка піддається лікуванню.Тільки в спільній злагодженій роботі на всіх рівнях можна досягнути бажаних результатів та назавжди подолати соціально небезпечне захворювання.

Походження фото – сайт www.pomisna.info

Eleos-Ukraine здійснює проєкт «Позитивна віра: активізація релігійних громад та організацій для подолання стигми і дискримінації людей з ВІЛ» за підтримки «100% життя» – Мережа ЛЖВБільше про проєкт знаходьте тут https://bit.ly/35tCiUS