You are currently viewing Митрополит Епіфаній зустрівся з родинами загиблих захисників Батьківщини

Митрополит Епіфаній зустрівся з родинами загиблих захисників Батьківщини

Блаженнійший Митрополит Епіфаній 25 червня 2020 року зустрівся з родинами українських воїнів, які загинули захищаючи Україну від російської агресії. Родичі полеглих українських героїв приїхали зокрема з Івано-Франківщини, Полтавщини, Дніпровщини, Хмельниччини, Херсонщини та Запоріжжя.

На зустрічі також були присутні насельник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архімандрит Антоній (Фірлей), заступник голови Управління соціального служіння та благодійності протоієрей Сергій Дмитрієв, голова Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Президентові України Сергій Куніцин, представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців Олег Чуйко та волонтер і громадський діяч Павло Нетьосов.

Під час спілкування було зокрема обговорено проект оновлення Стіни пам’яті, розміщеної на мурах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, а також інші заходи спрямовані на вшанування полеглих новітніх героїв та підтримку їхніх рідних.

«Спільними зусиллями треба берегти нашу національну пам’ять про тих, хто своїми жертовними зусиллями захищали нашу Українську державу. Вони віддали свої життя заради кожного із нас, щоб ми могли вільно жити, збиратися та спілкуватися. Свою любов до них ми можемо виявити саме у молитві до Господа, а також роблячи усе можливе задля наближення перемоги та відповідно настання миру», – зазначив Предстоятель помісної Української Православної Церкви.

ДЖЕРЕЛО