You are currently viewing Священники ПЦУ пройшли тест на ВІЛ

Священники ПЦУ пройшли тест на ВІЛ

Священники Православної Церкви України пройшли тест на ВІЛ.

Це сталося в гуманітарному хабі “Доброго ранку, ми з Маріуполя”, який створений в середині березня та роташований в місті Дніпро.

Засновниками даного хабу є команда соціального служіння Православної Церкви України – “ЕЛЕОС-ДОНЕЦЬК”, родина священників. Проте із загостренням ситуації на сході країни – кількість працівників та духовенства штабу зросла і в основному там зараз працюють священники та волонтери.

Багато із них пережили страшні реалії війни, бомбування, ракетні удари та обстріли. Деяким із них довелося стикатися із відкритими ранами, ушкодженнями та кровотечами.

Тому було прийнято рішення священниками та волонтерським штабом пройти тестування на ВІЛ.

500 швидких тестів, які через кілька хвилин дають результат, для волонтерського хабу передав священник ПЦУ та голова Мережа “ЕЛЕОС-УКРАЇНА” Сергій Дмитрієв. До гуманітарного хабу тести доправила Наталія Гейман, координаторка проєкту “Позитивна віра”.

Медсестра протестувала священнослужителів та їхні родини.

Запас тестів планується поповнюватися щодва тижні.

До слова, можливість тестування доступне і для всіх бажаючих внутрішньо переміщених осіб, які отримують допомогу на території хабу “Доброго ранку, ми з України”.

Можливість тестування на ВІЛ в гуманітарному хабі ініціювала Наталія Гейман в рамках проєкту  “Мобілізація суспільства для подолання стигми, дискримінації та протидії насильству щодо людей з ВІЛ та представників КГ”.

Даний проєкт впроваджується Мережею “ЕЛЕОС-УКРАЇНА” завдяки підтримці БО “100 % життя”.