You are currently viewing Український священик очолив міжнародну міжрелігійну регіональну платформу «Віра за життя»

Український священик очолив міжнародну міжрелігійну регіональну платформу «Віра за життя»

Український священик очолив міжнародну міжрелігійну регіональну платформу «Віра за життя»

5 серпня відбулася онлайн-зустріч представників релігійних громад країн Східної Європи та Центральної Азії і представників «100% життя» – Мережа ЛЖВ.

Метою зустрічі було створення міжнародного міжрелігійного майданчика для країн Східної Європи та Азії, який має назву «Віра за життя».

Довкола такої ініціативи об’єдналися громадські організації та релігійні громади, які мають спільні релігійні засади щодо подолання різник викликів у суспільстві, зокрема ВІЛ, туберкульоз, Ковід-19 та інші.Координаційний центр платформи буде в Києві, оскільки Україна має вигідне географічне розташування для країн Центральної Азії та Східної Європи.

Регіональним представником обрали протоєрея ПЦУ Сергій Дмитрієв, голову Eleos-Ukraine. Помічниками регіонального представника обрані протоєтей Максим Мілєніті з Молдови і Нурзія Каллімуліна з Казахстану.

Дана подія відбулася в рамках проєкту «Позитивна віра: активізація релігійних громад та організацій для подолання стигми і дискримінації людей з ВІЛ», який реалізує Мережа “ЕЛЕОС-УКРАЇНА” завдяки підтримці БО «100% життя»