You are currently viewing Вірусний гепатит – це всього лишень хвороба

Вірусний гепатит – це всього лишень хвороба

Днями світ відзначав День боротьби з вірусними гепатитами.

Синодальне управління Соціального служіння Православної Церкви України (EЛЕОС-УКРАЇНА) з 2015 року здійснює діяльність, направлену на зниження розвитку різного роду епідемій. Також спільнота з соціального служіння працює з подоланням стигми і дискримінації тих, хто хворіє соціально значущими захворюваннями, зокрема й у лавах Збройних Сил України.

За цей період було направлено на лікування понад 8️⃣0️⃣0️⃣ осіб, серед яких військовослужбовці ООС та волонтери. Кожен із них отримав психологічний та духовний супровід, що допомогло захворівшим на гепатит прийняти хворобу, вилікуватися та повернутися до повноцінного життя.

Допомога та підтримка у лікуванні була здійснена завдяки БО «100% життя» – Мережа ЛЖВ та Інституту інфекційних захворювань ім Л В Громашевського НАМНУ (Будинок Марфи і Марії).

Вірусний гепатит – це всього лишень хвороба. Важливо, щоб навколо тих, хто захворів, були люди, які знатимуть про особливості захворювання, намагатимуться допомогти, підтримають та не дискримінуватимуть. Відкритість, розуміння та приклад тих, хто одужав – це одна із складових до подолання соціально значущих захворювань як у суспільстві загалом так і серед військовослужбовців.

Тестування – це єдиний спосіб виявити вірусний гепатит та розпочати вчасно лікування.Не бійтеся тестуватися!В Україні це доступно.

Eleos-Ukraine реалізовує проєкт «Позитивна віра: активізація релігійних громад та організацій для подолання стигми і дискримінації людей з ВІЛ» за підтримки «100% життя» – Мережа ЛЖВ.