You are currently viewing Вітання Преосвященного Сергія Горобцова із знаковою подією!

Вітання Преосвященного Сергія Горобцова із знаковою подією!

3 лютого в Свято-Михайлівському Золотоверхому чоловічому монастирі відбулася святкова Божественна літургія з нагоди другої річниці інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України.

Під час Богослужіння Блаженніший Митрополит Епіфаній відзначив подякою та підвищив до сану митрополита архієпископа Донецького та Маріупольського Преосвященного Сергія Горобцова!

“Владика Сергій, справді, в особливих умовах трудиться, повсякденно даючи приклад милосердя. Бачачи таке ревне служіння, є бажання допомагати і сприяти. Сьогодні ми вітаємо Вас і бажаємо, щоб Господь і надалі Вас надихав, дарував міцне здоров’я, щоб Ви ще багато і багато десятиліть розбудовували довірену Вам Донецьку Єпархію. Щоб Ваша мрія повернутися в окупований Донецьк здійснилася і, щоб ми разом там зібралися для святкування нашої спільної перемоги!”, – Митрополит Епіфаній.

Аксіос, Владико!

Синодальне Управління соціального служіння Православної Церкви України, яке Ви очолюєте, щиро вітає Вас із цією радісною та урочистою подією!

Хай Боже милосердя і благодать завжди перебуває із Вами та допомагає Вам звершувати Ваше служіння ближному та Всевишньому!