You are currently viewing 20 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини для українських дітей

20 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини для українських дітей

20 тонн гуманітарної допомоги для українських дітей надіслала волонтерська організація Німеччини Johanniter-Weihnachtstrucker.

Через російську агресію в Україні потребуючих людей стало значно більше, адже зруйновані склади, закриті магазини, труднощі логістики гостро поставили питання в усіх сферах життя. Особливої підтримки зараз потребують сім’ї з маленькими дітьми. Неможливо їм пояснити чому немає їжі та води.

Тому, щоб підтримати діток України у складний час російської окупації Johanniter-Weihnachtstrucker надіслали 20 тонн дитячого харчування, засобів особистої гігієни та питної води. Частину вантажу вже перевантажено в 2 буса, які поїхали в Рівне та Київ.

Вантаж на опрацювання прийняв Eleos-Lviv, який залучив в надзвичайно короткий час добровольців та волонтерів.

Координував процесом зі сторони Німеччини – друг “Елеос-України” Йорг Дрешер.

Команда соціального служіння висловлює вдячність як координатору, так волонтерам зі Львова та всім небайдужим громадянам Німеччини, які зібрали допомогу для українців.

Щоб долучитися до допомоги постраждалим від російської агресії скористайтеся донейтом на сайті офіційного предстравника Синодального управління соціального служіння – “Елеос-Україна” https://eleos.com.ua/dopomogti/koshty/

У єдності наша сила! Тільки разом ми можемо здолати ворога!