You are currently viewing АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ ЩОДО РОЛІ ТА УЧАСТІ ЦЕРКОВ І РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ПОДОЛАННІ ВІЛ/СНІДУ В УКРАЇНІ

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ ЩОДО РОЛІ ТА УЧАСТІ ЦЕРКОВ І РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ПОДОЛАННІ ВІЛ/СНІДУ В УКРАЇНІ

На Засіданні Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО, що відбулося 17 червня 2021 р., для представників релігійних організацій був представлений аналітичний звіт щодо ролі та участі церков і РО у подоланні ВІЛ/СНІДу в Україні.

Аналітичний звіт містить в собі: 

  • детально описану  роль церков та релігійних організацій у подоланні ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні,
  • основні результати попереднього дослідження щодо участі церков/релігійних організацій у протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні (станом на 2008 рік),
  • Зведений план заходів релігійних організацій в Україні (на 2021 рік). 

Крім того, в цьому документі можна ознайомитися з результатами GAP-аналізу зведеного плану заходів та Стратегії церков та релігійних організацій у сфері охорони здоров’я та реагування на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні, виявленими прогалинами у цій діяльності, висновками та рекомендаціями у їх заповненні.

Остновою для підготування аналітиного звіту стало анкетування представників релігійних організацій щодо протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

Дана діяльність проводиться з метою підтримки впровадження Стратегії Церков та релігійних організацій у сфері охорони здоров’я та посилення заходів реагування на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні.

Мережа “ЕЛЕОС-УКРАЇНА” реалізовує проєкт «Позитивна віра: активізація релігійних громад та організацій для подолання стигми і дискримінації людей з ВІЛ та представників ключових груп» за фінансової підтримки БО “100% життя” – Мережа ЛЖВ.