You are currently viewing Арт-терапія від “Елеос-Львів”: батьки діток з особливими потребами також потребують турботи

Арт-терапія від “Елеос-Львів”: батьки діток з особливими потребами також потребують турботи

“Ідея проведення арт-терапії для батьків дітей з особливими потребами виникла через відсутність таких заходів саме для батьків. Досить багато інклюзивних центрів, організацій та спільнот працюють саме з дітьми, а от з батьками ніхто не працює. Хоча вони так само потребують відпочинку, внутрішнього наповнення, звичайної турботи”, – розповідають представники благодійної організації “Елеос-Львів”.

У Львові, за ініціативи представництва Мережі “ЕЛЕОС-УКРАЇНА”, провели безкоштовну арт-терапію для батьків дітей з особливими потребами.

Все відбувалося на території Львівської православної богословської академії.

Керувала мистецьким процесом арт-терапевтка Надія Козак. 

Щоб батьки мали змогу відпочити і набратися позитивних емоцій під час арт-терапії маленьким гостям допомагали малювати волонтери.

До творчого процесу також доєднався голова благодійної організації “Елеос-Львів” Іван Данилів.

о. Іван зізнається:

“Це наша перша подія для сімей, де виховуються діти з особливими потребами. Але дуже сподіваємося, що в майбутньому ми будемо проводити такі заходу значно частіше, адже потреба в них є, про що сказали самі батьки”

Соціальне служіння – це не тільки матеріальна допомога потребуючим та нужденним, а також духовне збагачення та психологічна підтримка осіб, які переживають різноманітні труднощі у своєму житті.