You are currently viewing Eleos-Lviv та волонтерська команда “Здійснити мрію” відвідали Угнівський хоспіс, що на Львівщині

Eleos-Lviv та волонтерська команда “Здійснити мрію” відвідали Угнівський хоспіс, що на Львівщині

Як легко загубитися в буднях нашого часу та забути про тих, хто дуже потребує уваги, турботи, милосердя та любові!

Раніше ми писали про потребу в допомозі єпархіальному Будинку милосердя в Маріуполі, а сьогодні хочемо поділитися хорошим прикладом Eleos-Lviv та інших партнерів і волонтерів, які несуть любов у світ через небайдужість.

Напередодні Eleos-Lviv та волонтерська команда “Здійснити мрію” відвідали Угнівський хоспіс, що на Сокальщині (Львівська область).Протягом двох тижнів команда однодумців збирала допомогу від благодійників, громади, людей доброї волі та закуповували все необхідне для того, щоб жителі хоспісу відчували комфорт, безпеку та турботу. 24 стареньких, які проживають в Угнівському хоспісі з величезною радістю, надією та нетерпінням зустрічають своїх відвідувачів. Декого із них вони вже добре знають, адже такі благодійні поїздки здійснюються не вперше.

Ці зустрічі завжди є щирими, душевними та сповненими посмішокЗакликаємо об’єднуватися навколо суспільного запиту та долучатися до благодійності!

ДЖЕРЕЛО