Церемонія прощання з курсантом, який загинув в авіакатастрофі Ан-26 під Чугуєвом

Церемонія прощання з курсантом, який загинув в авіакатастрофі Ан-26 під Чугуєвом

У Харкові відбулася церемонія прощання з одним із курсантів, які загинули в авіакатастрофі Ан-26, що сталася 25 вересня під Чугуєвом.

Курсант Віталій Вільховий був одним з двох, хто вижив у самій авіакатастрофі. Він отримав 90% опіків тіла і помер на наступний день.

Церемонія пройшла на Харківському Меморіалі Слави. В останній шлях Віталія прийшов провести єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан в супроводі духовенства єпархії: старшого капелана єпархії отця Ігоря Маяка, капелана Національного університету повітряних сил ім. Кожедуба отця Серго Бубашвілі та капелана прикордонників Харківщини отця Геннадія Рохманійко.

Труну, покриту синьо-жовтим стягом, пронесли крізь усю алею Меморіалу Слави. Курсанти почергово несли тіло, юнаки в почесному коридорі схиляти коліно та віддавали честь. Після церемонії прощання курсанти ще певний час залишалися біля Меморіалу, спілкуватися між собою та з друзями поза вишем, які теж приїхали вшанувати пам’ять Віталія та всіх загиблих у страшній авіакатастрофі.

ДЖЕРЕЛО