You are currently viewing Панахида в День пам’яті захисників України

Панахида в День пам’яті захисників України

У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, 29 серпня 2020 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив панахиду біля «Стіни пам’яті», що розташована на мурах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Його Блаженству співслужили митрополит Гальський Еммануїл (Константинопольський Патріархат), архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, духовенство Золотоверхої обителі та військові капелани ПЦУ.

Звертаючись до присутніх Предстоятель помісної Української Православної Церкви зокрема зазначив, що на мурах монастиря розміщено понад 4000 фотографій полеглих воїнів, і кожна світлина – це людські долі, це материнський плач і сум, це журба дружин і дітей, які усвідомлюють, що їхній батько вже не повернеться додому.

Блаженнійший владика також підкреслив, що в храмах Православної Церкви України  повсякденно лунає і завжди буде лунати молитва за спокій душ наших новітніх українських героїв. Адже саме завдяки їхньому подвигу ми сьогодні маємо єдину державу, мирне небо над головою та сподобилися отримати визнану церковну незалежність.

«Дай Бог, щоб на цій стіні більше не розміщувалися нові фотографії, а Господь упокоїв душі загиблих в царстві небесному та привів нас до перемоги над агресором», – підсумував Митрополит Епіфаній.

ДЖЕРЕЛО