You are currently viewing Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан передав інвалідні коляски для поранених воїнів

Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан передав інвалідні коляски для поранених воїнів

15 квітня 2017 року митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан передав 12 інвалідних колясок для Третьої черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги, які любязно надало Управління соціального служіння і благодійності “Eleos-Ukraine” УПЦ Київського Патріархату.

Як повідомив голова «ЕЛЕОС-Україна» протоієрей Сергій Дмитрієв: “Ці коляски збирала та передала до України парафія Святого Апостола Андрія Первозванного в м. Блумінгдейл (США) під проводом Українських Американських Ветеранів відділу #32 у Чікаго. Голова ветеранів – Петро Бенсак. Голова парафії – Іван Яресько”.

Благодійна допомога адресована воїнам-інвалідам АТО, а також іншим людям, які потребують інвалідних колясок і не мають змоги їх придбати. Прийняв благодійну допомогу Головний лікар Третьої черкаської міської лікарні Федорук Олександр Леонідович, а також лікарі, які несли своє служіння в зоні АТО – Сергій Горбенко та Сергій Зарудняк. За ревне служіння на благо Батьківщини митрополит Іоан нагородив Сергія Михайловича та Сергія Васильовича медалями “За жертовність і любов до України”.

За матеріалами офіційного веб-сайту УПЦ Київського Патріархату

Залишити відповідь