You are currently viewing Нагорода для пам’яті. У Михайлівському соборі вручили медалі відданим волонтерам

Нагорода для пам’яті. У Михайлівському соборі вручили медалі відданим волонтерам

Вчора, 18 січня, у Києві відбувся Марш Миру, який яскраво продемонстрував, що люди лишаються небайдужими до всіх подій. Водночас у Михайлівському монастирі, повз який пройшла хода маршу, тривало урочисте вручення медалей тим, хто постійно допомагає та жертвує собою заради військових, постраждалих, вимушених переселенців тощо. Медалі “За любов та жертовність до Батьківщини” від Святійшого Патріарха Філарета отримали віддані волонтери, в тому числі й ті, що працюють разом з нашим Відділом соціального служіння УПЦ Київського Патріархату.

Символічні медалі, які мають стати пам’ятним знаком для кожного помічника, вручав особисто настоятель Михайлівського собору, єпископ Вишгородський Агапіт. Він підкреслив, що таким символічним чином Церква хотіла подякувати кожному, хто не лишається осторонь проблем країни: “Безперечно, за всі добрі та щирі діяння людина отримує винагороду небесну і не потребує матеріального підтвердження своїх справ. Однак ми хотіли таким чином подякувати тим людям, які жертвують собою та всім серцем допомагають тим, які сьогодні опинились в біді. Дякуємо вам за вашу службу і дякуємо за те, що без вас ми б не мали таких прикладів самопожертви перед очима”, – зазначив він.Agapit_Sergiy

Серед волонтерів були такі відомі діячі як письменники брати Капранови, радник міністра з питань охорони здоров’я Леся Брацюнь, письменник Сергій Пантюк, поет та боєць Правого сектору Олег Караташ, один з провідних активістів Самооборони Майдану Роман Орищенко, завідувач гуманітарним напрямком нашого відділу Максим Потапчук та всі волонтери, без яких наше служіння та допомога були б просто неможливими.

Приємним дарунком під час нагородження став виступ різдвяного вертепу від київської школи №5, яка прийняла до себе на навчання 52 дітей-переселенців. Завуч школи, Наталія Єфремова, також отримала медаль за свою постійну допомогу та організацію найкращих умов для виховання патріотичної та самовідданої молоді.

Дякуємо всім, хто, не заважаючи на тривалий період війни, продовжує допомагати. Хто віддає свій час, сили та свою душу на вівтар служіння іншим . Без вас ми б не могли уявити яким може бути і вже стає наше суспільство.

Vertep

Залишити відповідь