You are currently viewing Патріарха Філарета відзначено нагородою

Патріарха Філарета відзначено нагородою

Громадськість України 24 березня 2016 року в приміщенні НКММК «Мистецький Арсенал» за результатами IV Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2015» відзначила Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета подякою за особистий внесок у розвиток благодійності та підтримку волонтерства.

Перед початком церемонії до всіх присутніх звернувся Святіший Патріарх Філарет, який відзначив, що українці мають добре серце і свідченням того є допомога тим, хто має потребу. «Україна йде шляхом правди, а там, де правда там Бог, а де Бог – там перемога. Добро завжди перемагає. Україна не може не перемогти» – відзначив Предстоятель Київського Патріархату.

Участь у церемонії також взяли Керуючий справами Київської Патріархії єпископ Вишгородський Агапіт, заступник Синодального відділу соціального служіння та благодійності “Елеос-Україна” священик Сергій Дмитрієв, Дружина Президента України Марина Порошенко, Народний депутат України Микола Княжицький, заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін, Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, громадські діячі, а також широке коло доброчинців та людей, небайдужих до розвитку благодійності в Україні.

На церемонії нагородження виступили оперна співачка Олена Гребенюк, Заслужені артистки України Анжеліка Рудницька і Марина Одольська, Мистецька сотня «Гайдамаки».

Масштаби заходу та номінанти показали, що рівень благодійності та волонтерства в Україні є надзвичайно високим. Як відзначили самі представники журі була подана велика кількість заявок і їм було не просто визначити переможців. Разом з тим, усі нагороди є справді заслуженими, їхні володарі доклали величезні зусилля для допомоги людям та Україні. Обирали лише тих, хто веде прозору та відкриту благодійну діяльність.

Варто відзначити, що результати конкурсу говорять нам про професіоналізм журі. Можна впевнено стверджувати, що Національний конкурс «Благодійна Україна» є неупередженим та чесним.

Повний список переможців можна подивитися на сайті конкурсу – активне посилання на список.

Після завершення заходу Святійший Патріарх Філарет поспілкувався з захисниками України із 30-ОМБр майором Сергієм Майдюком та капітаном Володимиром Господинчиком.

Офіцер Cергій Майдюк згадав фронт, вихід з Дебальцевого. Тоді у його підрозділі у хлопців був зіпсований військовий одяг і пожертва Патріарха була дуже доречною. На той час Предстоятель Української Церкви через о. Костянитина Холодова передав на Схід 270 комплектів військового одягу та взуття.

Патріарх Філарет був дуже радий бачити військовослужбовців і сказав, що Церква та Він особисто щоденно моляться за кожного захисника нашої держави та волонтера, який допомагає потребуючим.

Військові надзвичайно вражені від спілкуванням із нашим Українським Патріархом відзначили, що Святійший Патріарх Філарет був на заході без жодної охорони і відкритий до спілкування з кожною людиною, а це означає, що його охоронителем є Сам Господь наш.

Не зважаючи на свою зайнятість, Патріарх Філарет був присутнім упродовж всього заходу понад три години. Завершилася урочиста церемонія спільною світлиною.

Відео – Громадський простір

Благодійна діяльність Святійшого Патріарха Філарета упродовж 2015 року

1. 3 січня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет на подвір’ї своєї резиденції у якості різдвяного подарунку передав тисячу консервів для харчування воїнів на Донбасі.

2. 27 січня 2015 року на території Михайлівського Золотоверхого монастиря Патріарх Філарет освятив та передав на фронт три реанімобілі, придбані на пожертви парафіян Київського Патріархату.

3. 31 січня 2015 року у приміщенні Синодальної зали Київської Патріархії наш Патріарх зустрівся із військовослужбовцями батальйону «Донбас» та передав для харчування військових тонну м’ясних консервів.

4. 7 квітня 2015 року на подвір’ї Володимирського кафедрального собору було Патріархом освячено та передано для українських воїнів на Донбас 3 тисячі великодніх пасок, придбаних за кошти Київської Патріархії.

5. 9 квітня 2015 року на території Михайлівського монастиря Предстоятель Української Церкви звершив освячення 15000 пасхальних яєць – крашанок, які були передані українським бійцям на передову на Сході.

6. 25 травня 2015 року, на подвір’ї Київської Патріархії, Патріарх Філарет освятив та передав військовим у зону АТО комплекти літньої форми та берці. Загалом, за кошти Київської Патріархії, для захисників Батьківщини було придбано 1000 комплектів форми та 1000 пар армійського взуття.

7. 10 червня 2015 року в резиденції Київської Патріархії Український Патріарх освятив та передав для потреб українських бійців, які боронять незалежність України на Донбасі, комплекти літньої форми та берці. Уніформа була закуплена за кошт Церкви для потреб військовослужбовців 30 окремої механізованої Новоград-Волинської бригади.

8. 13 серпня 2015 року на дворі Київської Паріархії Патріарх Філарет освятив та передав на фронт 3 мікроавтобуси “Фольксваген” для потреб військових священиків, які перебувають на передовій. Через 2 тижні були освячені та передані ще 2 мікроавтобуси.

9. 27 серпня 2015 року на Михайлівський площі Святійший Патріарх Філарет звершив чин освячення мобільного стоматологічного кабінету, який відправили на фронт для потреб українських воїнів. Пересувна стоматологія створена медиками-волонтерами громадської організації “Медичний корпус”.

10. 30 листопада 2015 року на подвір’ї Київської Патріархії Святійший Патріарх Філарет освятив та передав для потреб Збройних сил 9 електрогенераторів, бензопили, електрокабель.

11. 28 грудня 2015 року на подвір’ї Київської Патріархії Патріарх Філарет освятив та передав для потреб Збройних сил України автомобіль. Придбане авто за кошт меценатів та Київської Патріархії було передано медичній службі батальйону «Донбас».

 

Залишити відповідь