You are currently viewing ПІДТРИМКА ЛЮДЕЙ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ COVID-19: СОЦІАЛЬНЕ СЛУЖІННЯ В ДІЇ

ПІДТРИМКА ЛЮДЕЙ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ COVID-19: СОЦІАЛЬНЕ СЛУЖІННЯ В ДІЇ

Пандемія COVID-19 болюче “вдарила” по всіх сферах життя у всьому світі. І найбільш відчутно ситуація вплинула на незахищені верстви населення такі як: малозабезпечені та багатодітні родини, люди похилого віку, люди з інвалідністю та сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, особи, які перебувають в складних життєвих оставинах та інші.

В такий складний час – допомагати потребуючим дуже актуально.

Тому офіційний представник Синодального управління соціального служіння ПЦУ – Мережа “ЕЛЕОС-Україна” у партнерстві із благодійною організацією Johanniter-Weihnachtstrucker та Посольством Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew взялася допомагати потребуючим долати наслідки, що спричинила пандемія COVID-19.

4 травня, на території Свято-Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря відбулася благодійна акція, яка об’єднала велику кількість людей заради допомоги ближньому. Серед небайдужих до чужих доль – організатори ініціативи, благодійники і меценати, представники релігійних спільнот, волонтери, ветерани та люди доброї волі.

В якості допомоги було передано 450 “пакетів” із продуктами харчування, засобами особостої гігієни та ліками. Благодійні набори отримали Інклюзивно-ресурсний центр 10 Шевченківського району м.Києва, які опікуються сім’ями з дітьми з інвалідністю, Благодійний Фонд “Карітас Київ” та люди похилого віку. Також допомогу надано медпрацівникам, які щоденно здійснюють боротьбу із епідемією коронавірусу, незважаючи на низьку оплату праці.

Під час благодійної акції до слова були запрошені представники духовенства від Православної Церкви України та Німецької Євангелічно-Лютеранської церква Св. Катерини, а також посол Німеччини в Києві – Анка Фельдгузен.

Зокрема, Архієпископ Агапіт (Православна Церква України), говорив про безбар’єрніть та необхідність допомагати всім, незалежно від їхньої конфесійної приналежності та віросповідання.

В той же час Анка Фельдгузен зазначила, що приємно мати можливість поспілкуватися із сім’ями, де виховуються діти з інвалідністю. Також вона додала, що дуже важливо докладати зусилля, щоб краще зрозуміти та задовольнити потреби людей з інвалідністю. В Німеччині тема інклюзії є дуже важливою і держава активно виступає за рівні можливості та рівні умови в інших країнах.

Щоб підготувати необхідну кількість благодійної допомоги – в офісі мережі “ЕЛЕОС-Україна” зібралось чимало однодумців, які радо доєдналися до акції. Серед небайдужих – волонтери, ветерани, представники БО “100% життя” та друзі мережі ЕЛЕОС-Україна. Протягом кількох днів фасували по пакетах та запаковували все необхідне в коробки з логотипами партнерських організацій.

Ця акція стала відправною точною для інших схожих благодійних ініціатив, які протягом травня будуть реалізовані в багатьох містах по всіх Україні.

В знак вдячності за смаколики та необхідне медичне забезпечення сім’ї поділилися фото.

Бажаємо всім міцного здоров’я та Божого благословення!