You are currently viewing Понад 9 тисяч сімей на Полтавщині отримали допомогу продуктовими сертифікатами

Понад 9 тисяч сімей на Полтавщині отримали допомогу продуктовими сертифікатами

Полтава, як і багато інших міст та сіл України від початку війни та повномасштабного вторгнення стали тимчасовим домом для сотень тисяч вимушено переміщених українців.

Через таку ситуацію тисячі родин ледь зводять кінці з кінцями. Та попри це вони ще мусять винаймати помешкання та годувати своїх дітей і літніх батьків. Вимушені переселенці щодня шукають можливість вижити і звертаються до різних благодійних організацій, фондів, зокрема і церкви.

І вони праві, адже церква – це осередок добра, підтримки, любові і турботи.

В Полтаві при Свято-Успенському кафедральному соборі працює волонтерська організація «Полтавський батальйон небайдужих».

Їхня діяльність направлена на допомогу пересічним українцям, на підтримку захисників України та розвиток громадянського суспільства.

Так, Мережа «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» у співпраці із Полтавським батальйоном небайдужих спільно допомагають вимушеним переселенцям пережити непрості часи.

Мова йде про проєкт із допомоги ВПО у вигляді продуктових сертифікатів до однієї із мереж магазинів на суму 1200 гривень кожен.

За час реалізації проєкту, а це календарний рік, волонтери організації в Полтаві надали допомогу сертифікатами понад 9 тисячам сімей ВПО.

Щомісяця команда однодумців організовує благодійну акцію з роздачі ваучерів та допомагає сім’ям, в яких проживають люди з інвалідністю, літні люди, багатодітним родинам та іншим сім’ям, які відносяться до категорій уразливості.

«Ми роздаємо сертифікати на продукти для ВПО, які мешкають у Полтавській громаді. Зараз – це 500 сертифікатів на місяць. Така допомога приносить радість людині, у якої досить непростий шлях Посмішки людей, яким ми допомогли – дуже цінні для нас!

Дякуємо Johanniter International Assistance за підтримку, а Eleos-Ukraine за співпрацю».

Проєкт із роздачі продуктових ваучерів працює в кількох регіонах України: в Києві та Київщині, у Львові, в Дніпрі, Полтаві, в Костянтинівці на Донеччині та Чернігові. Співпраця в регіонах відбувається як через священників та церкви, так і через місцеві соціальні служби.

Таким чином допомогу вже отримали десятки тисяч родин, які опинилися без власного житла, без роботи та ресурсів для життя.

Кожна із родин, які змушені були переїхати в інші регіони, зізнаються, що для них це суттєва підтримка. Адже, завдяки товарним сертифікатам, українці можуть купити те, що їм дуже необхідне і те, що не зустрінеш в стандартних пакунках гуманітарної допомоги. Найчастіше продуктами, які люди планують собі купити, є м’ясо, риба, молочні продукти, пральний порошок та інші необхідності для щоденного побуту.

Команда соціального служіння при Православній Церкві України продовжує реалізацію проєкту з допомоги ВПО та сподівається, що така підтримка людей додасть їм віри в краще та підтримає їхнє матеріальне становище і спроможність справлятися із теперішніми викликами.