You are currently viewing Соціальний центр в місті Дніпро вражає масштабами своєї роботи!

Соціальний центр в місті Дніпро вражає масштабами своєї роботи!

Соціальний центр в місті Дніпро вражає масштабами своєї роботи!

Щодня до центру звертається понад 200 сімей вимушених переселенців, які потребують допомогу!

Попри те, що 200 сімей – це дуже багато, працівники центру та волонтери роблять все можливе і неможливе, щоб задовільнити потреби людей, які втратили все.

«Волонтери соціального центру щодня роздають продуктові набори та засоби гігієни на загальну суму 300 000 гривень. За місяць сума допомоги сягає приблизно 6 000 000 гривень, – розповідає співзасновниця волонтерського хабу «Доброго ранку, ми з Маріуполя» Марина Перетятько. – Ми пишаємося тим, що завдяки підтримці небайдужих людей ми можемо допомагати стільком людям.

Соціальний центр працює з понеділка по п’ятницю і там наші невтомні волонтери творять добрі справи по максимуму! Вони безмежно віддані своїй справі і працюють наполеглево, щоб зробити наш світ кращим і добрішим.

Але ми не змогли б цього зробити без підтримки звичайних людей, які вірять в нашу місію. Щоб щодня допомагати такій великій кількості людей, ми залучаємо благодійників і міжнародні волонтерські організації. Зокрема дякуємо й International Orthodox Christian Charities, адже з їхньою допомогою вимушені переселенці мають  доступ до таких фахівців як соціальний працівник, медичний працівник, юрист та психолог. Додатково люди можуть в нас випрати та висушити свій одяг. Це також завдяки підтримці ІОСС».

Попри госту потребу в товарах першої необхідності, людям також звертаються за різного роду консультаціями, ліками та психологічною допомогою.

Зокрема в червні до юриста соціального центру звернулося 49 вимушених переселенців. Серед питань, які цікавлять людей: отримання довідки про статус ВПО, переоформлення чи відновлення документів, питання спадщини, державної допомоги тощо.

Щодо психологічних послуг, то психологиня центру надала 80 індивідуальних та групових консультацій. Зокрема фахівчиня провела зустрічі й для самих працівників та волонтерів соціального центру, адже питання емоційного вигорання дуже актуальне, особливо, коли колектив щодня працює з великим потоком людей.

Важко переоцінити й внесок в загальний масштаб роботи соціального та медичного працівників. Зареєструвати, перенаправити, зміряти тиск, підібрати та видати елементарні ліки чи окуляри, викликати швидку та видати направлання – це все до невтомних працівників соціального центру.

Попри те, що більшість гуманітарних хабів та центрів закрилися через ряд різних причин, соціальний центр в місті Дніпро жодного разу не зачинявся.

Це все завдяки невтомній праці волонтерів та великому люблячому серцю благодійників.

Як сказала Марина Перетятько:

«Підтримка однодумців та благодійників, чи то фінансова, чи волонтерська допомога, дуже цінна для нас. Кожна мала допомога робить величезну справу і допомагає нам продовжувати нашу місію!»