You are currently viewing Міжконфесійний збірник у боротьбі з поширенням епідемії ВІЛ/СНІДУ (Частина 2)

Міжконфесійний збірник у боротьбі з поширенням епідемії ВІЛ/СНІДУ (Частина 2)

Збірник є органічним продовженням міжконфесійного діалогу в сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні, який розпочався 2005 року. Він містить оглядові матеріали, що не увійшли до першої частини.

Тут розглядається роль і позиція українських конфесій, їх взаємодія та співпраця з державними та громадськими організаціями в сфері протидії розповсюдженню ВІЛ/СНІДу. Матеріали, розміщені в збірнику, допоможуть українським конфесіям створити або завершити власні концепції, стратегії та робочі плани, вирішити організаційні питання щодо участі у подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Також наведені матеріали будуть корисними для представників державних, громадських та міжнародних організацій, які працюють в сфері подолання ВІЛ/СНІДу.

Збірник розроблено Всеукраїнським міжцерковним благодійним фондом “Віра. Надія. Любов.”, Міжконфесійним ресурсним центром з питань ВІЛ/СНІД при Всеукраїнській Раді Церков та релігійних організацій

Всі матеріали, опубліковані в збірці взято із відкритих джерел або із дозволу авторів. Відповідальність за зміст надрукованих матеріалів несуть виключно їх автори.

© ВБФ “Віра. Надія. Любов.”

2009