You are currently viewing В Одесі роздали 400 продуктових наборів малозабезпеченим

В Одесі роздали 400 продуктових наборів малозабезпеченим

В Одесі завдяки німецькій благодійні організації іоннітів роздали 400 продуктових наборів малозабезпеченим та тим, хто перебуває в потребі.

Дана акція проходить в рамках підтримки українців під час панедемії та в умовах війни.

Від початку року це вже друга хвиля акцій по всій Україні. До географії входять різноманітні міста по всій країні: Житомир, Херсон, Київ, Донецьк, Сєвєродонецьк, Львів, Полтава та інші.

Цього разу завдяки nреосвященному Афанасію Яворському єпископу Одеському і Балтському, а також координатору зі сторони Німеччини Йоргу Дрешеру роздали продуктові набори нужденним в Одесі.

Частина благодійної допомоги була роздана безпосередньо в кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси (Православна Церква України), а іншу частину розвезли по будинках милосердя, хоспісах, а також самотнім та маломобільним людям за адресами.

Організатори дякують всім людям, які долучилися до розвантаження, фасування та роздачі допомоги.

Таке єднання є підтвердженням того, що соціальне служіння в Україні впевнено розвивається та набирає сили на нові звершення.

Нагадаємо, що до травня 2021 року Афанасій Яворський служив на Луганщині та очолював благодійну організацію “Елеос-Луганськ”, одну із представництв Синодального управління Соціального служіння Православної Церкви України. А з травня і дотепер призначений на посаду керуючого Одеською єпархією Православної Церкви України.