You are currently viewing В Одесі відбулася регіональна зустріч щодо питань ВІЛ

В Одесі відбулася регіональна зустріч щодо питань ВІЛ

В Одесі відбулася регіональна зустріч щодо питань ВІЛ-інфекції та стигми і дискримінації людей, що живуть з ВІЛ.

Впродовж року подібні регіональні зустрічі вже відбулися у 8 містах України: Львові, Івано-Франківську, Харкові, Полтаві, Дніпрі, Рівному, Луцьку та Сумах.

А сьогодні Тарас Злиденний, священник Православної Церкви України та директор КНП СОР Обласного клінічного медичного центру соціально небезпечних захворювань зустрівся із представниками церков та релігійних організацій в м. Одеса⚓️.

Щоб дізнатися більше про соціально значущу інфекцію та як правильно комунікувати щодо неї в суспільстві, до зустрічі доєдналися священнослужителі з Православної Церкви УкраїниУкраїнської Греко-Католицької Церкви, УПЦ та Одеської Євангельської Реформатської Церкви.

Під час зустрічі о. Тарас ділився власним багаторічним досвідом роботи із ВІЛ-інфікованими. Також священник розповідав анонімні життєві історії зі своєї практики та оперував статистичними даними і достовірними фактами в рамках піднятої тематики.

Завдяки своєму долученню до священства, о. Тарас зміг допомогти духовенству знайти відповіді в Біблії на питання щодо відношення до різноманітних захворювань Ісуса. А також пояснив як правильно комунікувати про ВІЛ-пацієнтів, не дискримінуючи та не стигматизуючи їх всередині та поза межами релігійних громад.

Регіональна зустріч відбулася в рамках проєкту «Позитивна віра: активізація релігійних громад та організацій для подолання стигми і дискримінації людей з ВІЛ». Проєкт здійснює Eleos-Ukraine за підтримки «100% життя» – Мережа ЛЖВ.