You are currently viewing Зустріч з Послом Литви в Україні

Зустріч з Послом Литви в Україні

23 березня 2016 року в синодальній залі Київської Патріархії Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом. У зустрічі також взяв участь заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності “Eleos-Ukraine” протоієрей Сергій Дмитрієв.

Предстоятель Київського Патріархату тепло привітав пана Посла і висловив вдячність за підтримку, яку Литва надає Україні на шляху інтергації в Європейський Союз.

Святійший Патріарх та голова литовської дипломатичної місії в Києві обговорили сучасну соціальну-політичну ситуацію в Україні, зокрема становище Української Православної Церкви Київського Патріархату в окупованому Криму та на Донбасі. ” Ми всі розуміємо, що Європа повинна підтримувати Україну, бо тут, в Україні йде війна за цінності, за Європу” – заявив Посол Литовської Республіки.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо стану та перспектив розвитку міжцерковних і державно-церковних відносин в Україні. “Наша мета – створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви. І це, зокрема, буде гарантом української державності і незалежності” – відзначив Патріарх.

На завершення розмови сторони обмінялися пам’ятними подарунками. Патріарх Філарет побажав пану Марюсу Януконісу Божого благословення та успіхів у дипломатичній службі в укріпленні стосунків між Україною та Литвою.

Залишити відповідь