Звіт про новорічно-різдвяну допомогу бійцям

На Новий рік та Різдво наш Відділ соціального служіння УПЦ Київського Патріархату зібрав чималу партію допомоги для бійців 30 Окремої механізованої бригади з Новоград-Волинська, які зараз дислокуються у різних місцевостях Півдня України. Звітуємо про надану допомогу, яку ми вже розвезли по батальойнам.

При цьому нагадуємо, що вони мають нові нагальні потреби, які є надзвичайно необхідними зараз через холоди та польові умови життя. Зокрема вони потребують термобілизну та речі першої необхідності – акумулятори, матраци тощо.

1) Куплено й передано останню “оптичну” потребу для 3-го батальйону 30 ОМБр – підзорну трубу. Її купив наш польський друг, іконописець Лазар Хуберт Кампа на кошти, які передавали польські фундатори на анонімних засадах. Це була труба Bresser Pirsch 20-60×80 WP (альтернатива дальноміру), про яку ми вже раніше писали тут.

2) Додатково Хуберт Кампа привіз та передав пакунки шоколаду на Новий рік та оплатив витрати на пальне в один бік, щоб розвезти допомогу по батальйонам.

3) Було передано два великих пакунки медикаментів для лікарів з 1-го батальйону 30 ОМБр, що зараз у Запорізькій області. Кошти збирали волонтери в Польщі, а також 100 євро передали від фонду “Боже, храни Україну” через Дмитра Хортицю. У посилці були найнеобхідніші ліки та медичне приладдя – парацетамол, шприці, знеболювальні, антивірусні та інші препарати, список яких складався відповідно до вимог фельдшерів.

4) Голова фонду “Пресвятої Богородиці” Сергій Кремець особисто закупив для бійців дуже теплі валянки, апарати нічного бачення старого зразку, два ящики теплих речей, ящик продуктів тривалого зберігання, бушлати, канцелярію тощо. Додатково він просив вручити двом бійцям почесні ордени від свого фонду за їхню самовіддану службу. Особливо цінним дарунком став комплект коліс для військового автомобілю, що передали особисто комбату.

5) Дев’ять ящиків шоколаду та ящики продуктів передав особисто єпископ Запорізький та Мелітопольський Фотій, який провів святковий молебен з бійцями. Кожен військовослужбовець отримав солодкий дарунок та благословення від нього.

6) Кількадесят комплектів фірмової термобілизни, термошкарпетки та ікони передали громадяни України, які знаходяться на заробітках у Туреччині. Вони закупили теплі комплекти та пообіцяли, що будуть допомагати і надалі.

7) Волонтери через знайомих у Німеччині зібрали та передали термоштани європейського зразка та теплі шапки для військових. Інші ж рукодільниці передали ящик спідньої білизни, яку шили самотужки з барвистої тканини для солдатів.

8) “Душевною” складовою подарунків стали авторські листівки київської художниці Тетяни Копитової, які підписали діти для бійців та плакат-календар з автографами та побажаннями від учасників 95 кварталу. Окрім того, хлопці отримали ще й авторські календарі від херсонської художниці Валерії Москвітіної, яка не раз відвідувала їх на позиціях. Ті ж самі люди позбирали солодощі, на наші гроші закупили прапор, шеврони “укропів” та інші приємні дарунки.

Безмежно та щиро дякуємо всім, завдяки кому подібне новорічне вітання стало можливим. Це – неоціненна допомога нашим захисникам, які зараз опинились у таких складних умовах. І кожен, навіть дрібний дарунок, має для них найвищу цінність. Дякуємо та віримо, що разом ми зможемо більше.

Як допомогти? Переходьте за посиланням!

 

Залишити відповідь