You are currently viewing Cемінар для учасників АТО

Cемінар для учасників АТО

В конференц-залі Київської православної богословської академії (на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря) 4 листопада 2016 року на чисельні прохання учасників АТО, інвалідність яких настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого ним під час виконання обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ними обов’язків військової служби відбувся Семінар «Створення та діяльність підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні».

Семінар провели Синодальний відділ соціального служіння та благодійності «Елеос-Україна» разом із Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України за підтримки Дортмундського міжнародного освітнього центру (ФРН).

Учасники мали можливість дізнатись про порядок створення, діяльності, визначення та ознаки громадської організації осіб з інвалідністю і критерії надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування, підстави для відмови в наданні такого дозволу та його скасування, а також порядок та умови надання позик, фінансової допомоги, дотацій підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні, трудові соціальні гарантії для осіб з інвалідністю.
Перед учасниками виступив міжнародний експерт щодо підтримки діяльності соціальних підприємств у Федеративній Республіці Німеччина заступник виконавчого директора Дотмундського міжнародного освітнього центру Астид Зам із темою «Соціальні підприємства Німеччини».

Також до присутніх звернувся проректор з наукової роботи КПБА протоієрей Віталій Клос: «Ми раді вітати вас у стінах Київської православної богословської академії. Ми завжди з вами разом, не лише з тими, хто бореться за незалежність України, але й з усіма тими людьми, які прагнуть всіма способами покращити наше життя. Ми розуміємо наскільки багато ви віддали, будучи на передовій, ми розуміємо наскільки кожен із вас пережив, бо ми молимося Богу про Вас, ми згадуємо українських воїнів та капеланів. Ми дбаємо про те, щоб кожен із вас мав майбутнє, бо людина, яка бачить своє майбутнє, свою перспективу, то вона справді рухається вперед. І в нас є це майбутнє і перспектива» – сказав протоієрей Віталій.

Заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності «Елеос-Україна» протоієрей Сергій Дмитрієв розповів про діяльність відділу, який діє з благословення Святійшого Патріарха Філарета, а також наголосив: «Для концепції Київського Патріархату важливо допомагати людям. Сьогодні тут ми не дивимося на ваше віросповідання чи національну приналежність, а для нас важливо, щоб була мотивація від цього семінару, а саме творити добрі діла, допомагати таким самим хлопцям, які повертаються з війни і їм треба повертатися до нормального життя. Прерогативою Синодального відділу соціального служіння і благодійності «Елеос-Україна» є допомога тим, хто має в цьому потребу».

Своїм досвідом поділилися представники Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Четвертого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Асоціації підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні, а також директори та головні бухгалтера діючих підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю.003 004 005 006 007 001 002

Залишити відповідь