You are currently viewing Діти з Донбасу привітали Патріарха з Різдвом Христовим

Діти з Донбасу привітали Патріарха з Різдвом Христовим

13 січня 2017 року, з різдвяною колядою та вертепом до Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета завітали діти із Донбаського містечка Часів Яр.

«Ми приїхали з Донбасу
З Різдвом вас вітаєм,
А тому колядочку
Всі ми заспіваєм».

Веселою колядою діти вітали Предстоятеля, зичили всього того, чого бажають маленькі колядники цими днями усім українцям: щастя, здоров’я, благополуччя та радості.

Різдвяний вертеп організований військовим капеланом, котрий несе пастирське служіння у Часоярському військовому госпіталі, прот. Дмитром Кулічковським. За допомогою педагогів Часоярської середньої школи №15: заступника директора Тетяни Федорець, педагога організатора Любові Шаповал, вчителя початкових класів Тетяни Докуніни, а також музикантів Зінаїди та Олександра Артюхіних, було влаштоване феєричне театралізоване дійство, де ангел із різдвяною зіркою ніс всьому світу добру новину, злий Ірод, опанований люттю, гримів своїм царським посохом, смерть із косою, що косить вранці із росою, чортом і жидом та іншими традиційними персонажами. Також до свята долучився військовий капелан із м. Павлоград на Дніпропетровщині прот. Іван Луцьків.

Святійший Патріарх радо вислухав усі колядки, подякував своїм маленьким землякам за такі теплі та щирі вітання та почастував дітей гостинцями.

Залишити відповідь