ДВІ ТОННИ ПРОДУКТІВ РОЗДАЛИ НУЖДЕННИМ У ДНІПРІ

ДВІ ТОННИ ПРОДУКТІВ РОЗДАЛИ НУЖДЕННИМ У ДНІПРІ

Благодійність та соціальне служіння твориться серцем і руками звичайних людей, яким не байдуже.

В Дніпрі відбулася доброчинна акція від німецької благодійної організації та об’єднання волонтерів – Johanniter-Weihnachtstrucker, які від початку року вже побували в більше, ніж 15 містах України для того, щоб допомогти українцям справитися із викликами Covid-19.

Організаторами благодійної допомоги стали представництво соціального служіння в Дніпрі – “Елеос-Дніпро”, священник Сергій Крамаренко та надійний німецький друг “ЕЛЕОС-Україна” Йорг Дрешер.

Біля Храму Святого Спиридона Тримифунтского Чудотворця руками волонтерів та однодумців було розвантажено 2 тони завчасно закуплених продуктів та розфасовано їх в понад 200 пакетів із соціальною допомогою.

Крупи, консерви, масло, олія, предмети особистої гігієни – такий милосердний набір отримають люди, які перебувають в складних життєвих обставинах, малозабезпечені та багатодітні родини, самотні дідусі й бабусі та безхатченки.

За участі Генерального консульства Німеччини в Донецьку, яке тимчасово розташоване зараз в Дніпрі, та під керівництвом пастора церкви Нове Покоління Анатолий Шуляк і Олександра Нагубнева НМГО “Незалежність” , в той же день частину благодійної допомоги було передано в Дім Милосердя та Дім Матері і Дитини в м. Новомосковськ.

Інша частина соціальних пакетів буде роздана отцем Сергієм Крамаренко під час годування безхатченків та людей СЖО, що здійснюється щосуботи у віддаленій частині міста Дніпро.

Мережа “ЕЛЕОС-Україна” , яка є офіційним представником Синодального управління соціального служіння ПЦУ висловлює безмежну вдячність доброчинцям із Johanniter-Weihnachtstrucker та всім організаторам і звичайним людям, які розвантажували, фасували і роздавали благодійну допомогу!

Пам’ятаймо, що продуктові набори – це не просто набори, це перш за все підтримка і турбота для тих, хто в потребі!

А для тих, хто здійснює милосердя – це духовне збагачення!