You are currently viewing Патріарх Філарет нагородив волонтерів акції “Ранець доброти”

Патріарх Філарет нагородив волонтерів акції “Ранець доброти”

20 жовтня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з волонтерами, які взяли активну участь у Всеукраїнській акції допомоги дітям-першокласникам, які постраждали унаслідок бойових дій на Донбасі.

У зустрічі також взяв участь Заступник голови Синодального відділу Соціального служіння та благодійності «Елеос-Україна» протоієрей Сергій Дмитрієв.

Предстоятель УПЦ Київського Патріархату відзначив важливість цієї місії та подякував учасникам акції «Ранець доброти» й нагородив Патріаршими Благословенними грамотами.

«Я дякую Вам за допомогу школярам, які залишилися у дуже скрутному становищі. Ваша діяльність – це виявлення християнської любові до ближніх, про яку Ісус Христос сказав, що найбільша і найважливіша Заповідь – це любов до Бога і любов до ближнього. Ви виявляєте цю любов. Також дякую Вам за вашу працю, за ваше милосердя, за вашу любов до дітей і хочу нагородити вас сьогодні Патріаршими благословенними грамотами» – сказав Патріарх Філарет.

Святійший Владика розповів гостям про активну соціальну роботу УПЦ Київського Патріархату, яка здійснюється через Синодальний відділ соціального служіння та благодійності.

Наприкінці зустрічі Патріарх Філарет благословив гостей на продовження активної роботи у допомозі тим, хто має в цьому потребу.

Нагадуємо, що 12 серпня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розпочав Всеукраїнську акцію допомоги дітям-першокласникам, які постраждали унаслідок бойових дій на Донбасі.

На заклик Предстоятеля Української Церкви відгукнулося багато небайдужих українців, священнослужителів нашої Церкви та інших конфесій, парафіяни Свято-Вознесенського собору в Нью-Джерсі (США). За 24 дні зібрано ранців загальною вартістю близько одного мільйона гривень, що дало можливість забезпечити 800 першокласників ранцями.

Залишити відповідь