You are currently viewing Джемборі у Соборі

Джемборі у Соборі

Цікавим і насиченим видалося для нас 20 липня. На території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря пройшов один з етапів скаутського квесту у рамках Національного Джемборі-2017.

У грі взяли участь близько 100 юнаків. На цьому етапі перед ними стояло завдання: знайти на території монастиря статую апостола Андрія Первозванного. Усі 15 команд впоралися із завданням.

Вже треба було поспішати на наступний етап, але діти залишилися, щоб поспілкуватися з керівником ЕЛЕОС-УКРАЇНА Сергієм Дмитрієвим. Отець Сергій подарував кожній команді по іконі і пояснив дітям їх значення для віруючої людини. Після цього скаути підійшли до Стіни пам’яті і вшанували воїнів, які віддали свої життя у війні на Сході України.

Національне Джемборі Національної Організації Скаутів України проходить з 18 по 27 липня 2017 року у Міжнародному дитячому центрі «Артек», який знаходиться у Пущі-Водиці. Організатор – Національна Організація Скаутів України за підтримки Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Залишити відповідь