You are currently viewing Карети швидкої на передову від Патріарха Філарета та нагородження волонтерів

Карети швидкої на передову від Патріарха Філарета та нагородження волонтерів

Вчора, 27 січня, Святійший Патріарх Філарет освятив та передав на фронт три карети швидкої допомоги разом з медичним обладнанням на території Михайлівського монастиря. При цьому волонтери та військовослужбовці були відзначені церковними нагородами «За любов та жертовність за Україну».

Ambulance_patriarch_in_action

Усі необхідні машини швидкої допомоги були придбані за кордоном, на кошти небайдужих парафіян. Зокрема дві з них були придбані громадою під керівництвом священика Богдана Тимошенко у Франції, а ще одну швидку забезпечила парафія з м. Клівленда, США.

Варто зазначити, що крім машин волонтери закупили більше десяти нових інвалідних колясок. Незабаром вони будуть відправлені на Маріуполь через наш Відділ соціального служіння УПЦ Київського Патріархату. Доставкою займатиметься представник відділу священик Олександр Медведєв.
Продовженням гарної традиції стало нагородження небайдужих людей. Зокрема Патріарх нагородив волонтерів та військовослужбовців церковними медалями «За любов та жертовність за Батьківщину». Серед нагороджених були і волонтери та помічники відділу соціального служіння. Цікаво, що одна з медалей буде вручена 90-річному пенсіонеру-інваліду з Яготина Василю Матвієнку, який у минулому був політичним в’язнем та учасником Другої світової війни, а зараз вирішив віддати усі свої заощадження на допомогу українській армії. Представник благодійного фонду «Героїка» Павло Подобєд вже закупив на ті гроші цінну допомогу для хлопців.

Ambulance_with_soldiers

 

 

Залишити відповідь