You are currently viewing Розпочався проект з реабілітації військовослужбовців, що повернулись із зони АТО “Дорога додому”

Розпочався проект з реабілітації військовослужбовців, що повернулись із зони АТО “Дорога додому”

11 грудня з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Синодальне управління соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату “Eleos-Ukraine за фінансової підтримки Фундації Ліон в США, української діаспори в рамках проекту «Дорога додому» відправили на реабілітацію воїнів, які повернулися із зони бойових дій, що на Сході України.

Головна мета цього проекту – відновлення психологічного та фізичного здоров’я військовослужбовців, їхня реадаптація до мирного життя.

Перша група бійців відправилася на курс з території Михайлівського Золотоверхого монастиря у санаторій Вiтa Парк Аквадар м. Маньківки, що на Черкащині.

Упродовж 10 днів військовослужбовці проходитимуть відповідне лікування та зможуть відпочити, а також заплановане проведення двох майстеркласів з психологічної допомоги, щоб військовослужбовці не лише самі реабілітувалися, а й змогли допомогти своїм співслужбовцям. Разом з ними у санаторій відправився священник, психотерапевт та студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія» — майбутні фахівці з соціальної роботи.

Щоденно разом з військовослужбовцями молитимемося, а також проводитимемо духовні бесіди, ділиться учасник поїздки, священик В’ячеслав Юрченко, голова Відділу соціального служіння УПЦ Київського Патріархату в Одеській області: «Коли людина зустрічається зі смертю, вона підходить до межі свого життя. І вона починає задумуватись, а що буде далі? Це дуже важливий поштовх до бажання зустрічі з Творцем. Ми будемо робити пастирський супровід військовослужбовцям упродовж всієї реабілітації. Спробую допомогти бійцям зробити певні висновки, повернутись до мирного життя через бесіди, Таїнства та благодать Господню».

Заступник голови відділу соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату “Eleos-Ukraine” відзначив важливу роль цього проекту, а також наголосив на необхідності й вподальшому проводити реабілітації для військовослужбовців, які захищають нашу Батьківщину на Сході України.

 

Залишити відповідь