You are currently viewing Стратегічні плани на майбутнє без кордонів.

Стратегічні плани на майбутнє без кордонів.

Наприкінці жовтня – початку листопада в “ЕЛЕОС-УКРАЇНА” почалося стратегічне планування майбутнього організації.

З різних куточків України від Сходу до Заходу з Півдня до Півночі з’їхалися представники з 12 регіональних осередків з метою вивести соціальне служіння та соціальну роботу в Україні на якісно новий рівень.

Кожен з наших осередків має свою специфіку роботи у своєму регіоні відповідно до проблем та можливостей місцевих активістів та волонтерів, проте усіх об’єднує чимало важливих речей і головна з них, фундаментальна: право кожної людини на гідне життя.

Завдяки справжнім професіоналам своєї справи: експерту, консультанту з соціальних послуг і організаційного розвитку, тренеру Ользі Правдивій та експерту, тренеру з організаційного розвитку, члену Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Ярославові Бляхарському,  за що ми дуже дякуємо та рекомендуємо,   наша команда регіональних лідерів усі свої плани, бажання і бачення, готовність віддавати частину свого життя на розбудову всеукраїнської мережі соціальних послуг склала новий стратегічний план подальшої роботи, передивилась місію, цінності, принципи роботи, засади діяльності та затвердила нові, ті, які відповідають викликам нашого часу та ресурсам нашої країни.

Спеціальні гості на тренінгу не просто стали приємною несподіванкою для всіх учасників, а виступили живим прикладом того, що неможливого не існує.

Голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнсбка мережа  ЛЖВ», громадський діяч, правозахисник, експерт з питань громадського здоров’я  Дмитро Шерембей та професорка Єльського університету Марта Бойко поділилися багаторічним досвідом своєї роботи у громадському секторі та надали цінні для всіх поради. І що важливо було для нас, це підтримка. І п. Марта, і п. Дмитро, надали нам надзвичайно позитивні відгуки, а значить ми рухаємося у правильному напрямку.

У підсумку, «Елеос має стати виміром якості життя», – наголосив, п. Дмитро. «Саме так, – відповіли ми, – саме до цього ми прагнемо».

Приєднуйтесь до нас – у нас великі плани і нас ніщо не зупинить!

Проект з організаційного розвитку реалізується у рамках програми ІСАР ЄДНАННЯ «Платформа розвитку громадянського суспільства».

Велика вдячність ІСАР Єднання за підтримку, за фін. підтримку проекту!

Залишити відповідь