You are currently viewing В Києві вперше відкривається Денний хоспіс для паліативних хворих

В Києві вперше відкривається Денний хоспіс для паліативних хворих

В Києві з 12 листопада вперше запрацює Денний Хоспіс допомоги для невиліковно хворих пацієнтів за участі Відділу соціального служіння УПЦ Київського патріархату, Мінздраву та керівництва лікарні. Кабінет буде працювати щодня, приймаючи хворих, на базі Київської міської клінічної лікарні № 2.

Остаточне рішення про відкриття подібного кабінету було прийняте в суботу, 18 жовтня. В лікарні зустрілись медики, священики від УПЦ КП та УГКЦ, радник міністра МОН Леся Брацюнь та відомі митці. Головний лікар клініки Воронін Анатолій Васильович подякував всім небайдужим, хто долучився до допомоги паліативним хворим та до відкриття подібного кабінету.

Особлива подяка від організаторів прозвучала на адресу Міжнародного благодійного фонду “Відродження”, які надали можливість створення такого кабінету та й загалом не перший рік підтримують лікарню. В суботу також на території закладу були встановлені три паркові лавки та сім смітників для покращення благоустрою.

Паліативне відділення на 30 ліжок функціонує у складі Київської міської клінічної лікарні № 2 з 1996 року та надає допомогу близько 450 невиліковно хворим щороку. Денний Хоспіс на базі Київської міської клінічної лікарні № 2 розпочне  свою роботу з 12 листопада 2014 року.

Контактна інформація за адресою: dayinhospice@gmail.com та телефонами:  (044)4663236,  (067) 466 3236(почне функціонувати з 12 листопада 2014 року).

Залишити відповідь