You are currently viewing Єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій прочитав лекцію про смертний гріх самогубства у військовій частині 3029 НГУ

Єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій прочитав лекцію про смертний гріх самогубства у військовій частині 3029 НГУ

29-го серпня 2017 року до розташування 9-го полку оперативного призначення завітав єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій. Метою візиту була бесіда з особовим складом на тему «Самогубства», яка, на жаль, є дуже актуальною в Україні на теперішній час. Під час розмови були розглянуті усі можливі аспекти теми, починаючи з причин самогубства, умов, думок, внутрішнього світу людини та байдужості людей до проблем оточуючих. Також були приведені приклади з життя, церковних книг, алегоричних образів, філософічних розповідей та багато іншого.

Гвардійці дуже серйозно поставились до тематики зустрічі та активно приймали участь, щоб якнайкраще розібрати насущне питання. «Найчастіше людям байдуже на усі проблеми, поки це не торкнеться їхнього власного життя – прокоментував старший солдат Сергій Бурий – І саме ця загальна байдужість приводить навіть найсильніших людей до непоправних помилок».

Наприкінці, усі присутні зробили певні висновки, поділились своїми враженнями, своїми історіями та подякували гостям за цікаву зустріч. «У житті кожної людини може статися якась трагедія – зазначив капелан частини отець Віктор – І нам важливо, щоб ці люди, не дивлячись на усі проблеми, пам’ятали, що вони не одинокі і що вихід завжди знайдеться».

За матеріалами прес-служби Запорізької єпархії

Залишити відповідь