You are currently viewing Відділ соціального служіння Хмельницької єпархії – призер конкурсу «Благодійна Україна»

Відділ соціального служіння Хмельницької єпархії – призер конкурсу «Благодійна Україна»

У березні 2016 р. з благословення Високопреосвященного Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, Благодійний Фонд «Благородні серця» почав виконувати обов’язки соціального відділу Хмельницької єпархії УПЦ Київського Патріархату, а вже з квітня цього року фонд набуває обов’язікв регіонального представника Синодального відділу соціального служіння і благодійності «Eleos-Ukraine» під назвою Eleos-Хмельницький-БФ «Благородні Серця».

Рік – це недуже великий термін у нашому житті, але саме це дає можливість більш чітко побачити об’єм роботи, які провів Eleos-Хмельницький-БФ «Благородні Серця» під керівництвом п. Ольги Чумаковій. За цей проміжок часу ми провели ряд акцій та заходів, які спрямовані на дієву підтримку здорового устрою життя, спорту для молоді, військових, людей з особливими потребами.

У січні цього року ми провели акцію «Різдвяний подарунок», у ході якої різдвяні подарунки отримали діти-сироти, малозабезпечені родини, люди похилого віту та люди з особливими потребами. А вже в лютому було здійснена фінансова підтримка Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді ім. Є. Кужельного (м. Хмельницький). Також Благодійний фонд оплатив навчання здібним молодим спортсменам Хмельницької області в ВНЗ України, прийняв участь у всеукраїнської акції УПЦ КП «Ранець Доброти». При допомозі Eleos-Ukraine фонд забезпечив хмельницьких членів УТСО єдиним в Україні православним молитовником українською мовою шрифтом Брайля. Були здійснені акції духовної опіки українських військових – передано понад 600 «молитовників воїна» та гуманітарна допомога.

Eleos-Хмельницький – БФ «Благородні Серця» отримала високу оцінку Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. У лютому 2017 р. Ольгу Чумакову було нагороджено орденом Святої Великомучениці Варвари.

Розуміючи велику потребу в популяризації благодійності та соціального служіння, владика Антоній благословив відділ соціального служіння єпархії Eleos-Хмельницький – БФ «Благородні Серця» на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна».

23 березня цього року у Хмельницьку були проведені обласні підсумки регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина – 2016», на якому в номінацiї «Регioнальна благодійність» Eleos-Хмельницький – БФ «Благородні Серця» зайняв ІІІ місце.

Коментуючи цю подію, владика Антоній відзначив: «Я дуже радію, що Господь подав нашій Хмельницькій єпархії УПЦ Київського Патріархату такого жертовного служителя на ниві благодійності, як пані Ольга Чумакова. Дуже приємно, що не тільки Церква, а й громадськість нашої області відзначила цю дуже важливу, але й дуже нелегку працю, яку проводить Eleos-Хмельницький – БФ «Благородні Серця». Це дійсно життя за словом Христа: «Прийдіть до Мене всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас» (Мт. 11:28). Вітаю п. Ольгу, весь склад нашого соціального відділу з перемогою у цьому конкурсі. Благословення Господня нехай завжди буде у їх служінні».

Залишити відповідь