30 листопада 2017 року студенти 1-го курсу Київської православної богословської академії разом з куратором, дияконом Михаїлом Омельяном, на запрошення засновника благодійного фонду “Пам’яті Небесної сотні” – Андрія Павленка, та громадського діяча Олександра Тигова, в музеї “Від Майдану до АТО”, що знаходиться в будівлі спортивно-патріотичного комлексу “Доброволець” в селі Святопетрівське, відвідали поминальний захід-реквієм. На заході були присутні матері, батьки, дідусі, бабусі, сини та дочки Героїв «Небесної сотні».
Студенти КПБА, разом з присутніми, вшанували Героїв хвилиною мовчання, та мали змогу почути ті сумні згадки, та ті подвиги цих безвинних людей, які полягли за правду та свободу своєї Батьківщини. Учасником майдану було сказано, що саме студентський рух з 29 на 30 листопада 2013 року був найбільшим і він вів вперед. Вже й заснувалася традиція щороку йти пішою ходою від тих місць, де відбулося побиття студентів до Михайлівського Золотоверхого монастиря, і під стінами з лампадок викладати слово “Воля” – яке й є суттю майду.
З подячним словом до батьків звернувся диякон Михаїл Омельян: “Ми зі студентами Київської православної богословської академії приїхали для того, щоб Вам подякувати. Сьогодні тут присутні матері, батьки, сини та дочки Героїв “Небесної сотні”. Ми хочемо передати низький уклін й сказати, що ми молимося за упокій їхньої душі щоразу як служиться панахида” – наголосив диякон Михаїл Омельян.
Також диякон пригадав події 30 листопада 2013 року у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі: “В ніч на 30 листопада, ми зробили те, що мали зробити як Церква. Ми показали любов до ближнього, і те, що нам не байдужа доля України” – сказав диякон Михаїл.
До слова також була запрошена волонтерка майдану – Світлана Терейковська, автор проекту – “Новітні Герої України”, яка наголосила, що нам не потрібно забуватись та зневірюватись у тих жахливих подіях які сталися.
Письменниця Тетяна Домашенко задекламуваоа вірші зі збірки – “Небесна Сотня воїнів майдану”, та зауважила, що Михайлівський Золотоверхий монастир був на ногах, бо очікував людей, які шукатимуть притулку. Також пані Тетяна подарувала свою книгу для бібліотеки КПБА.
Насамкінець, семінаристи оглянули виставку музею Небесної Сотні та поспілкувалися з родичами Героїв, за чашкою чаю.
Юрій Віг, студент 1-го курсу КПБА