You are currently viewing Заступник голови Управління соціального служіння і благодійності виступив на засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Заступник голови Управління соціального служіння і благодійності виступив на засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

05 жовтня відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. На засіданні виступив заступник голови Управління соціального служіння і благодійності, Виконавчий секретар Комісії з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій протоієрей Сергій Дмитрієв.

Зокрема, отець Сергій, як член Національної ради, виступив на засіданні із доповіддю на тему: «Результати співпраці релігійних громад з організаціями, які реалізують гранти Глобального фонду в Україні: досягнення та перспективи».

За наслідками доповіді протоієрея Сергія Дмитрієва Національною радою було підтримано низку пропозицій та одноголосно прийнято рішення: «Враховуючи важливу роль Церкви і релігійних організацій у питаннях забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, а також інших соціально небезпечних захворювань, їх діагностики, лікування, а також догляду та підтримки хворих рекомендувати обласним, Київській міській держаним адміністраціям увести до регіональних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та залучати до профілактичних програм і заходів священнослужителів та членів релігійних громад, які пройшли відповідну підготовку, організовану Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій».

Нагадуємо, що ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» здійснює підготовку священнослужителів та членів релігійних громад у місті Києві на базі Інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. В. Громашевського НАМН України, а також у інших регіонах України.

Метою даного навчання є сприяння у подальшому представництві такими особами інтересів відповідних релігійних організацій у координаційних радах при обласних держаних адміністраціях, а також забезпечення можливості священнослужителям та членів релігійних громад здійснювати духовну підтримку у медичних закладах, в межах яких здійснюється лікування людей, які мають важкі хронічні інфекційні захворювання (ВІЛ-інфекції/СНІД, хронічні гепатити,туберкульоз та інші).

за матеріалами сайту «ЕЛЕОС-УКРАЇНА»

Залишити відповідь